Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

O společnosti

icon
O společnosti Moravamotors s.r.o.
Motoshop – prodej, servis motocyklů, skútrů, čtyřkolek, pitbike, zahradní techniky
Jsme tu s Vámi již přes 21 let a ze srdce doufáme,
že Vám budeme naše služby nabízet i mnoho let v budoucnu.

Moravamotors prodejce motocyklů a skútrů Honda

Autorizovaný prodejce motocyklů HONDA a jeden z nejstarších dealerství Honda v ČR. Dobré jméno a prodejní úspěchy jsme si vydobyli hlavně z důvodu specializace, jak servisu, tak prodeje, motocyklů a čtyřkolek. Nemalá zásluha patří našim mechanikům, kteří své zkušenosti ze závodů silničních motocyklů (kterých se aktivně účastní), přenášejí do své dílenské praxe a naši motocykloví zákazníci jsou informováni o novinkách a inovacích s předstihem.

Prodejce motocyklů, skútrů a čtyřkolek

Postupem času se nabídka Moravamotors rozrostla o značková vozidla firem KYMCO, TGB, ARCTIC CAT, ACCESS a MONDIAL. V nižších cenových hladinách u nás najdete pitbiky STOMP a ORION, čtyřkolky LINHAI a GOES a nejdynamičtěji se rozvíjející segment - skútry: KYMCO, LOVELEC nebo KENTOYA.

Honda
Kymco
TGB
Kentoya
Goes
Arctic Cat
Linhai
Lovelec
Vares
Moravamotors showroom - Krhová

Showroom MOTOSHOP

Na 300 metrech čtverečních showroomu a přilehlých ploch naleznete nejen široký výběr nových a ojetých motocyklů, skůtrů a čtyřkolek, ale i mnoho MOTO doplňků a příslušenství řady známých značek. Speciální divizi tvoří prodej a servis zahradní techniky a motorových strojů a to hlavně dvou firem: HONDA a MTD. Od jara do podzimu je prodej a servis převážně pro motorky a skútry, na podzim čtyřkolky, a přes zimu elektrocentrály, sněžné skútry, pásy a radlice.

To je tedy ve zkratce MORAVAMOTORS s.r.o., firma, v které pracují sami nadšení motorkáři.

Půjčovna motocyklů a strojů

Součástí naší nabídky je také půjčovna motocyklů a strojů. Aktuálně půjčujeme celkem 4 motocykly a stroje pro vykonávání domacích prací. V budoucnu plánujeme rozšíření této nabídky.

ČEKÁTE NA SERVIS SVÉHO STROJE? Nečekejte a půjčte si některý z motocyklů. Máte od nás slevu 10%!

Nabídka široký Sortiment Silničních motorek, skútrů i supersportů

Kompletní nabídka